Services

Stationary services

Devyniuose skyriuose, turinčiuose iš viso 159 lovas, ligoninė teikia antrinio lygio būtinąją ir planinę stacionarinę pagalbą. Ligonio ištyrimui diagnostikai ir gydymui ligoninė taiko šiuolaikiškus, medicinos pagrįstus metodus ir technologijas, laikydamasi Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro nustatytų bendrųjų ir specialiųjų paslaugos teikimo reikalavimų. Ligoninė visą parą užtikrina laboratorinius, radiologinius, endoskopinius ir echoskopinius, kompiuterinės tomografijos tyrimus. Ligoninėje yra teikiamos dienos stacionaro bei dienos chirurgijos paslaugos tiems pacientams, kuriems nereikia taikyti ypač sudėtingų gydymo metodų ir yra maža rizika komplikacijų išsivystymui. Atliekamos ortopedinės – traumatologinės, chirurginės, ginekologinės operacijos. Teikiamos invazinio skausmo malšinimo procedūros.

Ligoninėje įsteigtas stacionarinės ir ambulatorinės reabilitacijos skyrius, kuriame gydomi pacientai, sergantys nervų sistemos, judamojo –atramos aparato, virškinamojo trakto ligomis. Ligoninė teikia slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas. Per metus stacionaro skyriuose gydoma virš 5000 pacientų.

Outpatient services

Pacientams, siunčiamiems ar atvykstantiems be siuntimo į Anykščių ligoninės konsultacijų polikliniką gydytojo specialisto konsultacijai.

Į konsultacijų polikliniką Jūs galite kreiptis:

  • SU SIUNTIMU
    • gydytojo specialisto konsultacijai
  • BE SIUNTIMO
    • dėl būtinosios medicinos pagalbos (būklių, kada teikiama būtinoji medicinos pagalba, sąrašas patvirtintas 2004m.balandžio 8 d. įsakymu Nr.V-208. V.žin.,134-4882; 2007 Nr.88-3497)
    • pas dermatovenerologą
    • susimokėję už konsultaciją vyriausiojo gydytojo įsakymais patvirtintomis kainomis.

Teritorinės ligonių kasos sumoka už suteiktas asmens sveikatos priežiūros paslaugas tik apdraustiems.

Būtinosios pagalbos paslaugos teikiamos ir apmokamos ligonių kasų ,visiems Lietuvos Respublikos, Europos sąjungos piliečiams arba asmenims turintiems teisę nuolatinai gyventi Lietuvoje(toliau draudžiamieji). Todėl atvykstant į ligoninę konsultacijai ar stacionariniam gydymui, būtina pateikti asmens tapatybę patirtinantį dokumentą.

Gimimo liudijimą (asmenims iki 16 metų), pasą arba asmens tapatybės kortelę.
Galiojantį privalomojo sveikatos draudimo pažymėjimą (ES piliečiams).

Asmenims, nedraustiems privalomuoju sveikatos draudimu, už suteiktas medicinines paslaugas (išskyrus būtinąją pagalbą ) reikės mokėti į ligoninės kasą pagal vyriausiojo gydytojo įsakymais patvirtintas asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainas.

Išankstinė registracija Tel. (8 381) 59342

Physical medicine and rehabilitation services

Nursing and supportive care services

SERVICES PROVIDED
vidaus ligų urologijos
vaikų ligų akušerijos ir ginekologijos
kardiologijos anesteziologijos ir reanimatologijos
neurologijos kraujagyslių chirurgijos
endokrinologijos radiologijos
gastroenterologijos echoskopijos
otorinolaringologijos endoskopijos
oftalmologijos klinikinės fiziologijos
dermatovenerologijos neurochirurgijos
ortopedijos – traumatologijos fizinės medicinos ir reabilitacijos
chirurgijos sergančiųjų cukriniu diabetu slaugos paslaugos