Šių metų balandžio 28 d. Lietuvos Medicinos darbuotojų dienos proga Anykščių ligoninėje įvyko LSMU Neurologijos klinikos ir Lietuvos Skausmo draugijos organizuota mokslinė – praktinė konferencija „Skausmo medicinos algoritmai šeimos gydytojams“, skirta ir Lietuvos Skausmo draugijos 25-mečiui paminėti.

Į konferenciją atvyko daugiau nei 60 įvairių profesijų gydytojų, slaugytojų, kineziterapeutų ne tik iš Anykščių, bet ir iš aplinkinių rajonų (Ukmergės, Kupiškio, Molėtų ir kt.).

Sveikindamas visus susirinkusiuosius su balandžio 27 d. švenčiama Lietuvos Medicinos darbuotojų diena, konferenciją atidarė ligoninės direktorius Dalis Vaiginas. Jis pristatė iš Kauno (LSMU) bei Švedijos atvykusius lektorius.

Pirmasis pranešimą „Skausmo klinika ir diagnostika šeimos gydytojo praktikoje“ pristatė docentas Arūnas Ščiupokas (LSMU, Kaunas). Apie onkologinių skausmų ir paliatyviosios priežiūros rekomendacijas kalbėjo docentė Dalia Skorupskienė (LSMU, Kaunas). Pranešimą „Išplitęs lėtinis raumenų ir griaučių skausmas“ skaitė docentė Indrė Bilevičiūtė-Ljungar (Karolinska i-tas, Stokholmas). Konferenciją, pranešimu apie ūminio nugaros apatinės dalies skausmo algoritmus, pabaigė doc. A.Ščiupokas.

Dėkojame visiems konferencijoje dalyvavusiems ir pranešimus skaičiusiems lektoriams.

 

image_print