Doctors work schedule

Darbo grafikas

Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbtai valstybės lygio ekstremąliajai situacijai ir karantinui, gydytojų darbo grafikas yra kintantis, tikslesnę informaciją sužinosite paskambinę į ligoninės registratūrą telefonu (8 381) 59 342 arba (8 381) 52 271


Information
Sigita Sigaitė
Daktarė
Cabinet No.:
555
Telephone number:
Fax number:
Information
Ieva Ievaitė
Daktarė
Cabinet No.:
662
Telephone number:
Fax number:
Information
Lina Linaitė
Daktarė
Cabinet No.:
777
Telephone number:
Fax number:
Information
Rasa Rasaitė
Daktarė
Cabinet No.:
407
Telephone number:
Fax number:
Information
Žydrūnas Žydrūnaitis
Daktaras
Cabinet No.:
11
Telephone number:
Fax number:

Corruption prevention

Gerbiami VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninės pacientai ir lankytojai

Mūsų įstaiga turinti palaikyti LR Sveikatos apsaugos ministerijos iniciatyvą korupcijos prevencijos sistemos srityje bei būdama socialiai atsakinga gydymo įstaiga turi būti suinteresuota, kad teikiant asmens sveikatos priežiūros paslaugas nebūtų korupcijos apraiškų (kyšininkacimo, papirkimo, piknaudžiavimo tarnybine padėtimi, tarnybos pareigų neatlikimo ir kt.). Korupcinio pabūdžio nusikalstomos veikos, kai tokių veikų padarymu siekiama ar reikalaujama kyšio. Kiekvienas asmuo, neatsižvelgiant į jo pilietybę, amžių, socialinę padėtį ir kitus kriterijus, galėtų kreptis į ligoninės administraciją tuo atveju jei mano turįs žinių apie ligoninės darbuotojų padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pabūdžio nusikalstamas veikas. Informuojame, jog teisinę atsakomybę užtraukia ne tik neteisėto atlygio paėmimas, tačiau ir jo davimas. Raginame neoficialiais mokėjimais nežeminti nei savo, nei medicinos darbuotojų orumo, o susidūrus su korupcijos faktais ligoninėje informuoti įstaigos administraciją ir LR Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Pagarbiai, VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninės l. e. p. direktorius
Dalis Vaiginas


Job offered

Gydytojas radiologas 1 etatui

Gydytojas urologas 0,25 etatui

Gydytojas kardiologas 1 etatui

Vidaus medicinos audito grupės vadovąs 0,5 etatui

Priėmimo – skubios pagalbos skyriaus vedėjas 1 etatui

Gydytojas neurologas 1 etatui

Medicinos psichologas 0,25 etatui


Hospital activities and services

Ligoninėje veikia

Priėmimo – skubios pagalbos, vidaus ligų, vaikų ligų, chirurgijos, ortopedijos-traumatologijos, akušerijos-ginekologijos, reanimacijos-intensyviosios terapijos, slaugos-palaikomojo gydymo skyriai, fizinės medicinos ir reabilitacijos skyrius, teikiantis stacionarinės ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas, sergantiems judėjimo-atramos, nervų sistemos ligomis, o taip pat ambulatorinių konsultacijų padalinys.
Dabar ligoninėje  yra 167 lovos.  Ligoninė aptarnauja per 26 tūkst. gyventojų turintį Anykščių rajoną, o taip pat iš kaimyninių rajonų ir kitų Lietuvos miestų atvykstančius pacientus. Dirba 233 darbuotojai, iš jų 66 kvalifikuoti, 23 specialybių ir patyrę gydytojai, 4 turintys mokslinius laipsnius, per 100 slaugos specialistų, kitas medicinos personalas. Reguliariai atnaujinama šiuolaikiška  medicininė diagnostikai ir gydymui skirta aparatūra. Pacientai tiriami rentgeno ir ultragarso įranga, atliekami kompiuterinės tomografijos tyrimai, veikia šiuolaikinė, turinti modernią įrangą, klinikinė biocheminė laboratorija, klinikinių fiziologinių tyrimų kabinetas.  Kasmet ligoninės stacionare gydosi daugiau negu 4000 pacientų, atliekama per  1000 operacijų, taikant ne vien tradicines technologijas ir metodus, o ir minimalios invazijos būdus: gydytojai chirurgai, akušeriai ginekologai atlieka laparoskopines pilvo ertmės operacijas, o gydytojai ortopedai-traumatologai – artroskopines operacijas.


Activities

TitleTagsFile SizeLink