Atostogų kompensacija medikams

 


ATOSTOGOS MEDIKAMS: 200 EURŲ KOMPENSACIJA TURIZMO PASLAUGOMS

 

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva nuo šių metų rugsėjo 1 d. iki lapkričio 30 d. Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai, turės galimybę nemokamai pasinaudoti turizmo paslaugomis už 200 eurų, o paslaugų suteikimo kainą kompensuos valstybė.
Priemone siekiama paskatinti turizmo paslaugų vartojimą ir padidinti lėšų, cirkuliuojančių rinkoje, kiekį bei atsidėkoti medikams už darbą COVID-19 pandemijos metu. Kompensacijoms už medikams suteiktas turizmo paslaugas skirta 10 mln. eurų. Priemonės įgyvendinimas patikėtas nacionalinei turizmo skatinimo agentųrai „Keliauk Lietuvoje“

Sukurta informacinė svetainė
Siekiant suteikti kuo tikslesnę informaciją apie turizmo paslaugų kompensavimą, Lietuvos medikams ir turizmo paslaugų teikėjams sukurta speciali interneto svetainė www.atostogosmedikams.lt
Svetainėje galite rasti dažniausiai užduodamus klausimus, priemonės veikimo schemą, aktualų priemonės aprašą ir kitą naudingą informaciją.

Konsultacijos elektroniniu paštu
Neradus atsakymų į rūpimus klausimus svetainėje www.atostogosmedikams.lt, „Keliauk Lietuvoje“ komanda kviečia kreiptis elektroniniu paštu atostogosmedikams@lithuania.travel.