Karantinas

Karantinas

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos nutarimu „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo informuojame, kad nuo 2020-03-16 VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninėje ir konsultacijų poliklinikoje:

-perorganizuojama veikla valdant pacientų srautus (patekimas į ligoninę tik per priėmimo-skubios pagalbos skyrių, kontroliuojant ligoninės darbuotojams),

-draudžiamas pacientų lankymas, išskyrus pavienius atvejus (administracijos leidimu esant pacientų sunkiai būklei),

-nutraukiamas ambulatorinės reabilitacijos paslaugų teikimas,

-atidedamos planinės operacijos,

-atidedamos planinės ir nebūtinos hospitalizacijos dėl diagnostinių ir gydomųjų paslaugų,

-atidedamos planinės konsultacijos, diagnostinės (kraujo ir kt. tyrimai), dienos stacionaro paslaugos, išskyrus pagalbą ir paslaugas, kurių nesuteikus pacientui atsirastų poreikis būtinajai medicinos pagalbai arba ryškiai pablogėtų pacientų būklė,

-į priėmimo-skubios pagalbos skyrių įleidžiami tik ligoniai be lydinčių asmenų (išskyrus mažamečius vaikus). Prašytume palydinčius (artimuosius) asmenis laukti lauke ar mašinoje.

 

Primename,

– esant sveikatos sutrikimams pirmiausia privalote kreiptis pas šeimos gydytoją,

– kad asmenis, atvykusius iš bet kurios užsienio šalies ar kontaktavusius su atvykusiais, sukarščiavusius ar atsiradusius kitiems viršutinių kvėpavimo takų simptomams, prašome skambinti telefonu 112 kur Jums bus suteikta išsami informacija.

 

Ligoninės administracija