Apie mus |Ligoninės veikla ir aptarnavimas |Kontaktai |Klauskite
Svetainės medis mail Anykščių ligoninė
Anykščių ligoninė - Naujienos

Naujienos
 
„Sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimas“ programa

       VšĮ Anykščių rajono savivaldybės ligoninė ir VšĮ Kauno medicinos universiteto klinikos 2009 m. rugsėjo 8 d. sudarė ĮGYVENDINIMO JUNGTINĖS VEIKLOS (PARTNERYSTĖS) SUTARTĮ pagal kurią įgyvendinamas projektas „Vidurio ir vakarų Lietuvos gyventojų sergamumo ir mirtingumo nuo širdies ir kraujagyslių ligų mažinimo, modernizuojant ir optimizuojant sveikatos priežiūros sistemos infrastruktūrą bei teikiamas paslaugas“ (pagal priemonės Nr.VP3-2.1-SAM-01 valstybės projektų sąrašą, patvirtintą Lietuvos respublikos Sveikatos apsaugos ministro 2009 m. liepos 24 dienos įsakymu Nr.V-636).

                      Projekto įgyvendinimo tikslas – sumažinti sergamumo ir mirtingumą nuo širdies ir kraujagyslių ligų, pailginti vidutinę gyvenimo trukmę ir pagerinti gyvenimo kokybę modernizuojant sveikatos priežiūros įstaigų infrastruktūrą ir gerinant teikiamų paslaugų kokybę.
                       Priemonės šiam projektui įgyvendinti
        patalpų, susijusių su širdies ir kraujagyslių ligų diagnostika ir gydymu, atnaujinimas;
         naujų širdies ir kraujagyslių ligų diagnostikos ir gydymo metodų įdiegimas;
        sveikatos priežiūros įstaigų kabinetų, kuriuose teikiamos ambulatorinės kardiologinės ir neurologinės paslaugos, aprūpinimas diagnostine įrangą;
        įstaigų, teikiančių stacionarines sveikatos priežiūros paslaugas širdies ir kraujagyslių ligų srityje, aprūpinimas diagnostine ir gydymo įranga.
   Atgal
  Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS!